Hakkımda

Hayat yolcuğumuzu kısaca özetlemek gerekirse, 1979 yılında İzmit, Kocaeli’de dünyaya geldim.

İlyas (Merhum) ve Nurgül Coşkun çiftinin mutlu evliliklerinde dünyaya gelen üç çocuğun en büyüğüyüm.

Eğitim hayatımı, üniversiteye kadar Kocaeli’de tamamladım. Üniversiteyi İstanbul’da Ekonomi üzerine okudum.

Babam, İlyas Coşkun ve diğer aile büyüklerimizin, inşaat işleri ve ticaretin farklı kolları ile iştirak halinde olduklarından, küçük yaşlardan itibaren ticaretin içinde büyüdüm.

2005 senesine kadar kendi inşaatlarımız da ve işletmelerimiz de farklı pozisyonlar da çalıştım.

Geçmiş dönemlerde ülkemizi olumsuz yönde etkileyen ekonomik kriz, bizi de yer yer etkiledi. Belli bir dönem hem piyasaları görmek hem de üretimde daha çok yer almak adına inşaat sektörüne ürün tedariği sağlayan farklı firmalarda önce Satış Destek Yöneticisi daha sonra da Üst Düzey yönetici olarak çeşitli görevler aldım.

Ailemizin geçmişi ve inşaat sektöründe çalışmanın verdiği inşaat piyasası tecrübesi ile 2011 yılında ankastre sektörüne ilgilim arttı. Trendler artık mutfaklarda ankastre ürünlerin tercih edileceği yönündeydi. O senelerde yükselen inşaat piyasasında, bu mecrada yer almak istedim.

2011 yılı ortalarında tek marka bayiliği ile başlamış olduğum ticari faaliyet bugün 15 marka ve 4 farklı satış kanalı ile devam etmektedir.

Kişisel merak ve öğrenme isteğiyle, 2016 yılından beri çeşitli Tasavvuf, Ruhsal Araştırmalar, Astroloji, Numeroloji, Kuantum Enerji ve NLP eğitimleri aldım.

Sayfamda, yukarıda bahsettiğim çeşitli çalışmalardan öğrendiklerim ve alıntılar yaparak, insanın KENDİNİ BİLME yolunda siz CAN’lara farkındalık katabilme niyetiyle buradayım…